+38 (066) 779 70 03
+38 (093) 779 70 03 альтернативный текст
Menu
A+ A A-

TAC

tac

Торгівельна марка TAC (ТАС) - це відомий на весь світ бренд, який належить текстильному холдингу Zorlu. Фабрики та виробничі потужності цього великого підприємства знаходяться у багатьох країнах у всьому світі: у Франції, Туреччині, США, Китаї, Німеччині та багатьох інших країнах.

Компанія ТАС займається виробництвом постільної білизни вже понад п'ятдесят років. Бездоганна якість їхньої продукції гарантує величезний досвід у виробництві тканин та матеріалів. Туреччина є найбільшим у світі експортером домашнього текстилю. За статистикою, на виробництвах та текстильних фабриках країни працює понад четверта частина турецького населення. У турецьких університетах існують факультети з випуску професійних дизайнерів та текстильників, тому білизна ТАС відповідає всім вимогам сучасних тенденцій моди. Для виробництва білизни компанія використовує тільки найякіснішу бавовну.

За результатами дослідження, проведеного фахівцями всесвітньої асоціації виробників текстильних товарів, торгова марка ТАС зробила значний внесок у текстильну галузь завдяки своїй новій концепції виробництва постільної білизни, яка відповідає всім сучасним правилам та вимогам. Основними принципами цієї концепції є орієнтація на широкі маси покупців та новітні технології виробництва. Продукція бренду і стала популярною багато в чому завдяки різноманітності застосовуваних тканин у виробництві білизни, а також впровадженню різноманітних стилів, чудового дизайну та відмінної якості.

Купити постільну білизну ТАС за найкращою ціною та з безкоштовною доставкою по Україні Ви завжди можете в інтернет магазині Cotton 

Постільна білизна Tac ( Тач ) дитяча для підлітків Disney

Постільна білизна Tac ( Тач ) Digital 

Постільна білизна Tac ( Тач ) Maco Saten

Постільна білизна Tac ( Тач ) сатин

Постільна білизна Tac ( Тач) 3D сатин

Останні відгуки наших покупців:

Оцінка товару:
Оксана
Купила одеяло пару месяцев назад. Стильное, корона из камешек сваровски блестит супер, одеяло приятное и теплое. Я пользуюсь им с удовольствием, лежать и спать под ним сплошное удовольствие. Теперь только БИЛЛЕРБЕК!
Оцінка товару:
Арина
Мне плед понравился, не колючий и цвет как я хотела молочный. В интерьер квартиры вписался идеально. Работа магазина Cotton быстрая. Плед Марсель рекомендую
Оцінка товару:
Ирина
Одеяло легкое. Сейчас под ним не холодно,а летом не должно быть жарко - выбрали облегченное чтобы на зиму, осень и весну хватило. Ткань, из которой пошито одеяло натуральная, строчки ровненькие. Рекомендую.
Оцінка товару:
Светлана
Всегда мечтала от таком роскошном одеяле, как Гарвард Биллербек. Когда получила сразу влюбилась - такое мягкое и ткань бесподобная.
Оцінка товару:
Света
С фирмой ТЕП уже знакома, и в этот раз еще раз убедилась в качестве их продукции - оригинальное качество. Подушкой я довольна. Для меня важно, что она белого цвета.
Оцінка товару:
Виола
Уютное одеяло, это правда. Действительно качественное и круглый год можно использовать. Под ним не жарко, спим сейчас под двумя частями, а в самый раз очень комфортно. Не пожалела о своей покупке.
Оцінка товару:
Наталья
Пользуемся не долго, но пока все нормально. Яркое, красивое. В меру теплое. Для меня был главный акцент гипоаллергенность.
Оцінка товару:
Дмитрий
Очень мягкая и воздушная подушка. Для меня то, что надо. Очень удобная и комфортная.На ней я с удовольствием сплю, поддерживает шею хорошо.
Оцінка товару:
Женя
Одеяло очень понравилось, выглядит прилично. Приятно укрываться. Спится под этим одеялом очень хорошо. Доставка отличная - бесплатная.
Оцінка товару:
Дарья
Подушка моей мечты! Очень долго не могла решится на покупку в магазине не в своем городе,но решилась и я не разочаровалась. Качественная, приятная на ощупь, очень удобная. Теперь понимаешь, что достойные вещи стоят достойно. Обязательно буду пользоваться сайтом коттон еще.Спасибо магазину за оперативную доставку.

Контакти

  • +38 (066) 779 70 03
  • Дніпропетровськ
  • Київ
  • Одеса
  • Вінниця
  • Харків
  • Запоріжжя
Закрыть окно   X

Підпишіться на розсилку Cotton. Ви будете першим, хто дізнається про акції, розпродажи та новинки